Lista Kandydatów

Kandydaci do rady miasta Kamienna Góra

Okręg nr 2 – ulice: Michała Drzymały, Mostowa, Sportowa, Stanisława Staszica, Wiejska
KOŻUCH Katarzyna Magdalena

Okręg nr 3 – ulice: Adama Mickiewicza, Boczna, Browarowa, Krótka, Łużycka, Młyńska, Muzealna, Plac Browarowy, Plac Wolności, Rybna, Słowiańska, Spacerowa, Stefana Okrzei, Żytnia
GRZYB Andrzej Wiesław

Okręg nr 4 – ulice: Jesionowa, Katowicka, Legnicka, Mała, Napoleońska, Na Wzgórzu, Osiedle Antonówka, Polna, Ptasia, Zamkowa
NOWICKI Dariusz Janusz

Okręg nr 5 – ulice: Henryka Sienkiewicza, Papieża Jana Pawła II, Piotra Ściegiennego, Władysława Broniewskiego
CIEŚLA Małgorzata Urszula

Okręg nr 6 – ulice: Bohaterów Getta, Fabryczna, Lipowa, Szpitalna
BLADYCZ Robert Janusz

Okręg nr 7 – ulice: Fryderyka Chopina, Jedwabna, Jeleniogórska 1 – 30A, Józefa Lompy, Szkolna, Towarowa
WINIARSKA-WERBEL Katarzyna Marzena

Okręg nr 8 – ulice: Adama Asnyka, Jeleniogórska 31 – 65, Magazynowa, Nadrzeczna, Przemysłowa, Zielona
RYDZ Remigiusz Piotr

Okręg nr 9 – ulice: Aleja Wojska Polskiego, Karola Miarki, Łączna, Ogrodowa, Plac Grunwaldzki, Plac Kościelny, Przelot, Słoneczna, Stara, Stefana Żeromskiego, Wąska
SKONECZNY Marta Ewa

Okręg nr 10 – ulice: Leśna, Licealna, Tadeusza Kościuszki
JACIUK Mariola

Okręg nr 11 – ulice: Jana Kilińskiego, Marii Skłodowskiej-Curie, Piastowska, Romualda Traugutta
GOZDUR Monika Roksana

Okręg nr 12 – ulica: Cicha, Juliusza Słowackiego
DROŻDŻOWSKA Bożena Barbara

Okręg nr 14 – ulice: Księcia Bolka I, Tkaczy Śląskich
JAKOBSCHY Irena Stefania

Okręg nr 15 – ulice: Janusza Korczaka, Konwaliowa, Krzeszowska, Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, Kwiatowa, Storczykowa, Wałbrzyska
PORĘBA Seweryn Jan

Kandydaci do powiatu – Kamienna Góra – okręg nr 1
1. KRZYSZKOWSKA Małgorzata
2. JAŁA Ireneusz
3. PAWLUKIEWICZ Andrzej
4. OLEJNICZAK Łukasz
5. BANDYK Natalia
6. MAŁEK Ryszard
7. URBAŃSKA-RAK Iwona

Kandydaci do powiatu – gmina Kamienna Góra, gmina Marciszów – okręg nr 2
1. WÓJCIK Damian
2. KLIMCZAK Honorata
3. HOTLOŚ Kazimierz
4. LEWICKI Robert
5. ADAMCZYK Katarzyna
6. GOGOLEWSKA Wioletta
7. KURNYTA Zuzanna

Kandydaci do powiatu – Lubawka – okręg nr 3
1. GĘBORYS Adrianna
2. BIENIEK Wiesław
3. TASIOR Edmund
4. MENDZIUK Joanna
5. MIGACZ Anna
6. CIEŚLA Marta
7. WIATR Ryszard